Titles you rated
- Coji-Coji Season 2Rated ★ 4.0
- Kiko-chan's SmileRated ★ 4.0
Coji-CojiRated ★ 3.5
Love That Makes You CryRated ★ 4.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.5
Call It LoveRated ★ 4.0
Hot SpotRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
Hakozume: Tatakau! Koban JoshiRated ★ 4.0
Mr. PlanktonRated ★ 3.0
Gekokujo KyujiRated ★ 4.5- A Recipe For My IndependenceRated ★ 3.5
Kieta HatsukoiRated ★ 3.0
The Great Season 2Rated ★ 4.0
The GreatRated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.5
Gilmore GirlsRated ★ 3.5
Gilmore GirlsRated ★ 3.5
Gilmore GirlsRated ★ 4.0
Gilmore GirlsRated ★ 3.5