Movies
Ratings
192
AladdinRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 1.5
First ManRated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.5
The Social NetworkRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.5
District 9Rated ★ 4.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Jupiter AscendingRated ★ 3.5