Titles you rated
About TimeRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 3.5
Before SunriseRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
The NeighborsRated ★ 2.5
Inside OutRated ★ 3.5
The MercilessRated ★ 3.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 3.5
MoonlightRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 3.0
MotherRated ★ 3.5
The HostRated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 3.0