Titles you rated
The Sea BeastRated ★ 3.5
Ocean WavesRated ★ 4.0
Raya and the Last DragonRated ★ 3.0
AlienoidRated ★ 3.5
EncantoRated ★ 3.0
The BatmanRated ★ 4.0
6/45Rated ★ 3.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
WonkaRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
The Wind RisesRated ★ 3.5