Titles you rated
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Squad 38Rated ★ 3.5
Solitary GourmetRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
Go Back CoupleRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 4.5
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 3.5
STEINS;GATERated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
The HuntRated ★ 5.0