Titles you rated
- Let Free the Curse of TaekwondoRated ★ 4.5
Love for Love's SakeRated ★ 3.5- The Time of FeverRated ★ 4.0
Gekokujo KyujiRated ★ 5.0
DearestRated ★ 4.5
Happy of the EndRated ★ 3.0
Sacchan, Boku wa.Rated ★ 2.5
Falling high school girl and Irresponsible teacher Lesson 2Rated ★ 4.0
Muddy Dining TableRated ★ 2.0
Sahara-sensei to Toki-kunRated ★ 2.0
I Will Be Your BloomRated ★ 4.0
Watashino machino Chiba-kunwa.Rated ★ 1.5
Our YouthRated ★ 5.0
Falling high school girl and Irresponsible teacherRated ★ 4.5
Smells Like Green SpiritRated ★ 4.0
Gachi Koi NenchakujuuRated ★ 0.5
You're My PetRated ★ 3.0- Ore no Kawaii wa Mousugu Shohikigen!?Rated ★ 4.0
Kimi to Yukite Saku: Shinsengumi SeishunrokuRated ★ 1.5
D.P. Season 2Rated ★ 2.5