Titles you rated
Culinary Class WarsRated ★ 3.5
Kotaki Brothers and ShikuhakkuRated ★ 4.0
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5- MonsterRated ★ 5.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 4.0
The Umbrella Academy Season 4Rated ★ 3.0
The Umbrella AcademyRated ★ 2.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 3.0
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0
Delicious in DungeonRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 2.5
deleRated ★ 4.0- Meitantei Stay HomesRated ★ 3.0
MashleRated ★ 3.5
Do Not Say MysteryRated ★ 3.5
My New Boss Is GoofyRated ★ 3.5
Welcome to SamdalriRated ★ 5.0