Movies
Ratings
822
Good NewsRated ★ 4.5
28 Years LaterRated ★ 2.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
The InvasionRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 3.5
The GorgeRated ★ 2.5
Love in the Big CityRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
A Quiet Place: Day OneRated ★ 2.5
A Bride for Rip Van WinkleRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.5
Alien: RomulusRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 3.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.0