Movies
Ratings
135
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 3.5
SpyRated ★ 3.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
Pacific RimRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0- Fighter In The WindRated ★ 4.0
The Suicide ForecastRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 4.5- WishRated ★ 4.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.5
A MuseRated ★ 3.0
The UnjustRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
RiddickRated ★ 2.0
HerRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0