Titles you rated
Extreme JobRated ★ 3.0
CocoRated ★ 3.5
Muriel's WeddingRated ★ 2.0
HopeRated ★ 4.0
The LiarRated ★ 3.0
Mr. SocratesRated ★ 2.5
RatatouilleRated ★ 3.0
The LoverRated ★ 0.5
While You Were SleepingRated ★ 4.0
OasisRated ★ 0.5
The ReaderRated ★ 2.5
A Happy EventRated ★ 4.5
ColorfulRated ★ 4.5
SheRated ★ 3.0- TOASTRated ★ 1.5
AppRated ★ 0.5
RoomRated ★ 4.5- 분실물Rated ★ 3.5
- 형제라면Rated ★ 3.0
MarathonRated ★ 3.5