Titles you rated
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 5.0
AdoreRated ★ 2.5
Drag Me to HellRated ★ 3.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 3.5
May 18Rated ★ 3.5
Toy StoryRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
The Little MermaidRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
Pretty WomanRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
I Am DragonRated ★ 1.5
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 3.5