Titles you rated
Last FriendsRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.0
Inspector KooRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
ChernobylRated ★ 5.0
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0
UnnaturalRated ★ 5.0
The GuestRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 3.0
Killing EveRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0
Kamisama KissRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 3.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 4.0