Titles you rated
King and the ClownRated ★ 3.5
ZodiacRated ★ 3.5
PleasantvilleRated ★ 3.0
The Usual SuspectsRated ★ 3.0
The HoldoversRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 3.0- The Perfect FishplateRated ★ 3.0
Don't Hug Me, I'm ScaredRated ★ 2.5
MonsterRated ★ 4.5
The Mummy ReturnsRated ★ 1.5
Where the Crawdads SingRated ★ 3.0
RobotsRated ★ 2.0
Personal ShopperRated ★ 3.0
The DepartedRated ★ 3.5
CureRated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 3.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 3.0
AnoraRated ★ 3.0
Heart is...Rated ★ 2.0
The BrutalistRated ★ 4.5