Series
Ratings
179
You Season 5Rated ★ 2.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0- Barnacle LouRated ★ 2.0
Thomas & Friends Season 21Rated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
Witch HuntRated ★ 2.0
Money GameRated ★ 3.0
Beyond EvilRated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 2.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5- Fairy TailRated ★ 2.5
- The Sound of Your Heart Season 2Rated ★ 3.0
- The Sound of Your Heart Season 1Rated ★ 3.0
Shin Chan Season 5Rated ★ 3.0- 명탐정 코난Rated ★ 2.5
- 명탐정 코난Rated ★ 2.5
- 짱구는 못말려 4Rated ★ 3.0
- Inazuma Eleven Season 3Rated ★ 2.0
Inazuma Eleven Season 2Rated ★ 2.0