Movies
Ratings
563
Captain MarvelRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 4.0
UsRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
The Secret Life of PetsRated ★ 3.5
Dancer in the DarkRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
Grease: LiveRated ★ 4.0
The Boy FriendRated ★ 3.5
Saturday ChurchRated ★ 3.5
Holiday Inn: The New Irving Berlin Musical - LiveRated ★ 3.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 4.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
FootlooseRated ★ 3.5
FlashdanceRated ★ 4.0
EvitaRated ★ 3.5
Little Shop of HorrorsRated ★ 4.5
Victor/VictoriaRated ★ 4.0