Titles you rated
Pain and GloryRated ★ 4.0
Marona's Fantastic TaleRated ★ 4.0
Jojo RabbitRated ★ 4.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 3.5
Long Day's Journey Into NightRated ★ 2.5
Marriage StoryRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
Dilili in ParisRated ★ 2.0
FrozenRated ★ 4.0
Phantom ThreadRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 3.0
The Shape of WaterRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 3.5
The Men Who Stare at GoatsRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 4.0
Loving VincentRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 2.5
DunkirkRated ★ 3.5
Blade Runner 2049Rated ★ 4.5