Titles you rated
Hotel TransylvaniaRated ★ 3.0
As OneRated ★ 5.0- My FatherRated ★ 5.0
Panic RoomRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 4.0
Cats & DogsRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 5.0
The Emperor's New GrooveRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
S.I.U.Rated ★ 3.0
Memoirs of a GeishaRated ★ 5.0
Bring It On: All or NothingRated ★ 4.0
Rush Hour 2Rated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
FlightplanRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.0
Blade: TrinityRated ★ 4.0
Rush HourRated ★ 4.0