Series
Ratings
81
A Love So BeautifulRated ★ 3.0
Scarlet HeartRated ★ 2.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
Two WeeksRated ★ 2.5
Angel EyesRated ★ 4.0
Gap DongRated ★ 3.0
Three DaysRated ★ 5.0
Tamra IslandRated ★ 4.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 2.5
Fashion KingRated ★ 2.0
Big ThingRated ★ 4.0
GiantRated ★ 2.5
Smile AgainRated ★ 5.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.0
Bad GuyRated ★ 3.5
BrainRated ★ 3.5
You Are All SurroundedRated ★ 5.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 4.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.0
Gu Family BookRated ★ 2.5