Movies
Ratings
255
Begin AgainRated ★ 4.0
LucyRated ★ 2.5
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5
Sea FogRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 2.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Non-fiction DiaryRated ★ 1.5
The Divine MoveRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
LimitlessRated ★ 3.0
Another Public EnemyRated ★ 3.0
BraveheartRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
No Tears for the DeadRated ★ 2.5
MaleficentRated ★ 1.5