Series
Ratings
33
ChernobylRated ★ 5.0
RomeRated ★ 4.0- Solitary Gourmet SPRated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 3.0
Hur JunRated ★ 4.5
Solitary Gourmet Season 5Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5
SignalRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 4.0- Generation WarRated ★ 4.0
The PacificRated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 1.5