Movies
Ratings
21
The Grand HeistRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0- WishRated ★ 5.0
Rush Hour 3Rated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 3.0
Step Up 3DRated ★ 4.0
The Bucket ListRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
Going by the BookRated ★ 4.0
Public EnemyRated ★ 4.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 5.0
PunchRated ★ 4.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
Rush Hour 2Rated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 2.0
Rush HourRated ★ 5.0