Series
Ratings
13
Master of NoneRated ★ 3.5
Long VacationRated ★ 4.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 4.5
Young Sheldon Season 7Rated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Gilmore GirlsRated ★ 4.0
Gilmore GirlsRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5