Titles you rated
Spider-ManRated ★ 4.0
The Water HorseRated ★ 5.0
The Grand HeistRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Step Up RevolutionRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0