Titles you rated
Green BookRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 3.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 2.0
SilencedRated ★ 2.0
Beauty and the BeastRated ★ 1.5
Hidden FiguresRated ★ 4.5
Love ForecastRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 2.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
My Annoying BrotherRated ★ 3.0
Feng ShuiRated ★ 2.0
Black PantherRated ★ 3.0
Deadpool 2Rated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
New TrialRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
Keys to the HeartRated ★ 2.5
Barefoot GibongRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5