Titles you rated
Dear My FriendsRated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 1.0
Oh My GhostRated ★ 2.0
Stranger Season 2Rated ★ 3.5- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 3.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 1.5- Damn Good CompanyRated ★ 3.0
My MisterRated ★ 1.5
Work Later, Drink NowRated ★ 4.5
Record of YouthRated ★ 3.0- The Knee-Drop GuruRated ★ 3.5
Radio StarRated ★ 3.5
The Aide: People Make The World Go Round Season 2Rated ★ 3.5
Chief of Staff Season 1Rated ★ 3.5
NavilleraRated ★ 2.0
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 3.5
Two WeeksRated ★ 2.5
Youth of MayRated ★ 2.5
Our Little Summer VacationRated ★ 2.0