Titles you rated
Sikyeoseo Handa! Oneulbuteo UndongttungRated ★ 3.0
Let's Walk TogetherRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
A Meal Makes Her Forget Special 2Rated ★ 4.0
A Meal Makes Her ForgetRated ★ 4.0
Wakako zake Season 1Rated ★ 4.0
Wakako zake Season 2Rated ★ 4.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Temperature of LoveRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0- Deux Yeoja Season 1Rated ★ 5.0
- The Ordinary Life of Ms. O Season 2Rated ★ 5.0
The Ordinary Life of Ms. O Season 3Rated ★ 5.0
Between Friendship and LoveRated ★ 4.5- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 5.0
Ushijima the Loan Shark Season 1Rated ★ 3.5
Your Home is My Business 2nd AttackRated ★ 4.0
Your Home is My BusinessRated ★ 4.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 5.0