Series
Ratings
44
Life's PunchlineRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 2.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.0
The ResidenceRated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.0
- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0- Love in the Big CityRated ★ 3.5
Do Not Say MysteryRated ★ 4.0
One Day OffRated ★ 5.0
Lovely RunnerRated ★ 2.5
Reply 1997Rated ★ 2.5