Titles you rated
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.5
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
The ExecutionerRated ★ 4.0
Our TownRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 3.0
Body of LiesRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 3.0
The Coast GuardRated ★ 4.0
Paranormal Activity 2Rated ★ 3.0
Love & Other DrugsRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
Finding ForresterRated ★ 4.0
YMCA Baseball TeamRated ★ 3.0
ChampionRated ★ 3.0
Jingle All the WayRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 3.0
Old PartnerRated ★ 3.0
Nowhere to HideRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0
Copying BeethovenRated ★ 4.0