Movies
Ratings
403
The Drug KingRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 3.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 2.0
Black PantherRated ★ 4.0
Pacific Rim: UprisingRated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Made in Abyss: Dawn of the Deep SoulRated ★ 3.5
Made in Abyss: Wandering TwilightRated ★ 3.5
Made in Abyss: Journey's DawnRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
JunoRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5
The Old Guard 2Rated ★ 2.0
The Old GuardRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0