Movies
Ratings
59
The LobsterRated ★ 4.0
Bunny DropRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 4.0
Inside Llewyn DavisRated ★ 3.5
ZoeRated ★ 4.0
Believer: extended cutRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
Hotel TransylvaniaRated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
The LoverRated ★ 3.5
ThirstRated ★ 4.0
Bagdad CafeRated ★ 4.0
BakumanRated ★ 3.0
Initiation LoveRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
MulanRated ★ 4.5
One Fine Spring DayRated ★ 3.5
After the RainRated ★ 3.5