Movies
Ratings
143
ExitRated ★ 3.0
JokerRated ★ 1.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 4.5
SpectreRated ★ 3.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 3.5
The Usual SuspectsRated ★ 4.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0