Titles you rated
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
Bunny DropRated ★ 3.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 4.0
Cloud AtlasRated ★ 4.0
Battle: Los AngelesRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
Step Up RevolutionRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 5.0
The Little MermaidRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
The Polar ExpressRated ★ 3.0
Step Up 3DRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
Bridge to TerabithiaRated ★ 4.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0