Titles you rated
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.5
Black MirrorRated ★ 3.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 2.5
Law SchoolRated ★ 4.5
Resident PlaybookRated ★ 4.5
Friendly RivalryRated ★ 3.5- JeongnyeonRated ★ 4.5
- 꿈빛 파티시엘Rated ★ 4.5
Skip and LoaferRated ★ 5.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
The Way of the HousehusbandRated ★ 4.0
Skam Season 1Rated ★ 4.0
The Office Blind DateRated ★ 4.0
Detectives of Seonam Girls' High SchoolRated ★ 3.5
Green Mothers ClubRated ★ 3.5
A Love So BeautifulRated ★ 3.0