Movies
Ratings
21
Pitch PerfectRated ★ 2.0- WishRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 3.0
OnceRated ★ 2.0
MotherRated ★ 2.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 3.0
TakenRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 2.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 2.0