Series
Ratings
36
High KickRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Hotel Del LunaRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0
Digimon TamersRated ★ 4.5
Digimon AdventureRated ★ 5.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
Plus Nine BoysRated ★ 2.5- Banana Actually Season 2Rated ★ 5.0
- Banana Actually Season 1Rated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 4.5
You Are All SurroundedRated ★ 1.5