Movies
Ratings
311
MinariRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.0
The FlyRated ★ 3.5
Turning Point of the YoungstersRated ★ 2.5- The WidowRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
HugoRated ★ 4.0
The Ugly StepsisterRated ★ 3.5
Blue Gate CrossingRated ★ 3.5
CollateralRated ★ 4.0
Still LifeRated ★ 4.0
The Phoenician SchemeRated ★ 3.5
Thelma & LouiseRated ★ 4.5
Meshes of the AfternoonRated ★ 4.0
21 GramsRated ★ 4.5
ElephantRated ★ 4.5
The Miracle WorkerRated ★ 4.0
Blue ValentineRated ★ 4.0
BreathlessRated ★ 4.0