Titles you rated
Loving VincentRated ★ 2.0
HereditaryRated ★ 3.0
CinderellaRated ★ 2.5
MoanaRated ★ 3.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 2.0
Stand by MeRated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 2.5
SpotlightRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 2.0
The HandmaidenRated ★ 3.0
Rough NightRated ★ 3.0
Before MidnightRated ★ 3.0
Midnight RunnersRated ★ 0.5
I Feel PrettyRated ★ 1.5
ZootopiaRated ★ 2.5
TunnelRated ★ 1.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
Ruby SparksRated ★ 2.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 2.5
Western SpaghettiRated ★ 3.5