Movies
Ratings
436
The Maze RunnerRated ★ 3.5
K-PAXRated ★ 2.5
The DefenderRated ★ 2.5
Blue StreakRated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0
TaxiRated ★ 3.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 2.5
Police Academy 2: Their First AssignmentRated ★ 3.0
God of Gamblers III Back to ShanghaiRated ★ 2.5
Our Twisted HeroRated ★ 2.5
Free WillyRated ★ 3.0
A Chinese Ghost Story IIIRated ★ 2.5
The Greatest Game Ever PlayedRated ★ 2.0
Soul SurferRated ★ 2.5
Tokyo GirlRated ★ 2.5
The Scent of LoveRated ★ 2.5
When Harry Met Sally...Rated ★ 3.0
Face/OffRated ★ 3.0
Yes ManRated ★ 2.5
Mission: Impossible IIRated ★ 2.0