Titles you rated
28 Years LaterRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
The FabelmansRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 3.5
The FavouriteRated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
DuneRated ★ 3.5
JawsRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
PsychoRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 4.0