Titles you rated
Be with YouRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.5
LimitlessRated ★ 4.0
The Transporter RefueledRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 2.5
Hotel TransylvaniaRated ★ 3.5
Rise of the GuardiansRated ★ 3.0
London Has FallenRated ★ 3.0
SplitRated ★ 3.0
Despicable Me 3Rated ★ 4.0
LoganRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 5.0
The Jungle BookRated ★ 3.5
Ex MachinaRated ★ 3.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.5