Titles you rated
Sea FogRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 3.5
Hear MeRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 3.5
High School MusicalRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 1.0
The Boss BabyRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
Han Gong-juRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 1.0
Don't BreatheRated ★ 3.5