Titles you rated
Saw IIRated ★ 3.0
Shallow HalRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.0
MadagascarRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 2.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
Van HelsingRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 3.0
Red Riding HoodRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.0
X-Men: The Last StandRated ★ 2.0
Fantastic FourRated ★ 1.0
Suspect XRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 2.0
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 5.0
PrometheusRated ★ 4.0