Movies
Ratings
936 F1: The MovieRated ★ 3.0 F1: The MovieRated ★ 3.0
 AmadeusRated ★ 3.5 AmadeusRated ★ 3.5
 One Battle After AnotherRated ★ 4.0 One Battle After AnotherRated ★ 4.0
 Wolf ChildrenRated ★ 3.5 Wolf ChildrenRated ★ 3.5
 No Other ChoiceRated ★ 3.5 No Other ChoiceRated ★ 3.5
 La Vie en RoseRated ★ 3.0 La Vie en RoseRated ★ 3.0
 Begin AgainRated ★ 3.0 Begin AgainRated ★ 3.0
 Love LetterRated ★ 4.0 Love LetterRated ★ 4.0
 Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 3.0 Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 3.0
 Dune: Part TwoRated ★ 3.5 Dune: Part TwoRated ★ 3.5
 Deadpool & WolverineRated ★ 3.0 Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
 The Zone of InterestRated ★ 4.0 The Zone of InterestRated ★ 4.0
 Inside Out 2Rated ★ 3.5 Inside Out 2Rated ★ 3.5
 Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5 Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
 ExhumaRated ★ 3.0 ExhumaRated ★ 3.0
 12.12: THE DAYRated ★ 3.5 12.12: THE DAYRated ★ 3.5
 Killers of the Flower MoonRated ★ 4.0 Killers of the Flower MoonRated ★ 4.0
 Bullet TrainRated ★ 3.0 Bullet TrainRated ★ 3.0
 TADA: A Portrait of Korean StartupsRated ★ 3.0 TADA: A Portrait of Korean StartupsRated ★ 3.0
 Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5 Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5