Movies
Ratings
555
Ocean's TwelveRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Final Destination 2Rated ★ 3.0
StealthRated ★ 2.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 3.5
The Imaginarium of Doctor ParnassusRated ★ 3.0
Space Pirate Captain HarlockRated ★ 2.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
WaterworldRated ★ 4.0
Jack ReacherRated ★ 4.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.5
Infernal Affairs IIRated ★ 4.0
Twelve MonkeysRated ★ 4.5
Into the StormRated ★ 3.5
San AndreasRated ★ 3.0
Coin Locker GirlRated ★ 4.0
White House DownRated ★ 3.5
Taken 3Rated ★ 3.5
The SignalRated ★ 3.5
The Taste of MoneyRated ★ 2.0