Movies
Ratings
48
Peppermint CandyRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 5.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.5
Last HolidayRated ★ 4.5
Liar LiarRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 3.5
Where'd You Go, BernadetteRated ★ 3.5
Sky of LoveRated ★ 1.5
Semantic Error: The MovieRated ★ 4.5
The Night OwlRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 2.5
Castaway on the MoonRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 5.0
Frances HaRated ★ 0.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0