Movies
Ratings
20- The Oldman and PuppyRated ★ 4.5
MoonRated ★ 4.5
Rise of the GuardiansRated ★ 5.0
Turu the wacky hen La Gallina TurulecaRated ★ 5.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 5.0
Running on EmptyRated ★ 3.5
After YangRated ★ 3.0
Another ChildRated ★ 4.0
American BeautyRated ★ 2.5
SearchingRated ★ 3.0
Baby DriverRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 3.5
My Sassy GirlRated ★ 2.5
Maggie's PlanRated ★ 3.0
Fireworks, Should We See It from the Side or the Bottom?Rated ★ 4.0
The Boys Wanted to See Fireworks from the SideRated ★ 3.5
Super Star LeeHyoriRated ★ 4.0
A Bride for Rip Van WinkleRated ★ 2.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Chihayafuru Part IRated ★ 2.5