Titles you rated
The Polar ExpressRated ★ 3.0
Secret ReunionRated ★ 3.0
MadagascarRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 1.0
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 4.0
CarsRated ★ 3.0- Twilight Zone: The MovieRated ★ 4.0
Twilight GangstersRated ★ 2.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
PocahontasRated ★ 3.0
Monster HouseRated ★ 4.0
Out of AfricaRated ★ 5.0
PrometheusRated ★ 3.0
The Iron GiantRated ★ 5.0
Ice AgeRated ★ 4.0
Parallel LifeRated ★ 2.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
Copying BeethovenRated ★ 4.0