Movies
Ratings
82
12 Years a SlaveRated ★ 5.0
PushRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
The A-TeamRated ★ 4.0
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0
District B13Rated ★ 5.0
RidersRated ★ 5.0
The TransporterRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 5.0
101 DalmatiansRated ★ 5.0
The God of CookeryRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
BladeRated ★ 5.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 5.0