Movies
Ratings
122
MisericordiaRated ★ 4.5
Swallowtail ButterflyRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.0
QueerRated ★ 3.5
An Autumn AfternoonRated ★ 4.0
High Plains DrifterRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.0
Battleship PotemkinRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 4.0
NosferatuRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5
The FallRated ★ 4.0
A Tale of WinterRated ★ 3.5
TitaneRated ★ 4.0
LoveRated ★ 3.0
Interstella 5555: The 5tory of the 5ecret 5tar 5ystemRated ★ 3.5
Close Your EyesRated ★ 4.0