Series
Ratings
26
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 2.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 2.5- DoubtRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Lupin Season 1Rated ★ 3.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 3.5
100 Days My PrinceRated ★ 3.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
Work Later, Drink NowRated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5